Z czym łączyć botki?

Botki są podstawą jesiennej i zimowej garderoby, ale znalezienie odpowiedniej pary może być trudne. Często są one wykonane ze sztywnej skóry, która nie oddycha dobrze, a większość z nich ma wysoki obcas. Z czym łączyć botki, żeby wyglądać w nich dobrze?

W większości przypadków botki można łączyć z niemal każdym strojem – kluczem jest znalezienie odpowiedniego stylu butów do stroju i utrzymanie reszty stroju w prostocie.

Jeśli nosisz proste spodnie lub legginsy z botkami, zachowaj prostotę górnej części ciała i unikaj dużych, obszernych swetrów lub innych grubych ubrań. Chcesz, aby Twoje buty były w centrum uwagi, więc upewnij się, że wszystko inne jest dość proste i pozwól butom mówić.

Masz spódnicę? Połącz ją z wysokimi butami, aby uzyskać elegancki wygląd, który będzie pasował zarówno do pracy, jak i na weekendowe wyjścia. Dobrze sprawdzają się również spódnice o długości do połowy łydki, ale jeśli chcesz podkreślić długość swoich nóg, możesz rozważyć długie botki.

Botki i spódniczki mini to dość klasyczna kombinacja – jest stylowa, swobodna i zawsze wygląda dobrze. Spróbuj połączyć podstawową czarną spódnicę mini z wysokimi butami do kostek, aby uzyskać elegancki wygląd bez zbędnych formalności.

Poszukaj dodatkowych inspiracji na: https://clothy.pl/ 

Zdj. główne: The Nix Company/unsplash.com