Niezbędne kosmetyki do makijażu

Jeśli chodzi o makijaż, istnieje kilka rzeczy, które musisz mieć w swojej kosmetyczce. Jakie kosmetyki powinnaś mieć zawsze przy sobie, które pozwolą Ci stworzyć piękny makijaż na co dzień i od święta?

  1. Mascara: Jest to najważniejszy kosmetyk w Twojej codziennej, makijażowej rutynie. Bez tuszu do rzęs, możesz wyglądać blado i sprawiać wrażenie zmęczonej. Maskara otworzy twoje oczy i sprawi, że będą wydawać się większe i bardziej rozbudzone niż są w rzeczywistości. Dodaje dramatyzmu do każdego wyglądu i jest absolutnie niezbędna dla każdej dziewczyny w jej torbie do makijażu.

 

  1. Podkład: podkład kryjący jest kolejnym krokiem w każdej dobrej rutynie makijażu. Nie trzeba dużo, ale bez niego, Twoja skóra będzie wyglądać nienaturalnie blado lub będą widoczne na niej przebarwienia. Odpowiedni podkład idealnie dopasuje się do odcienia Twojej skóry i wyrówna jej strukturę, dzięki czemu nie będziesz miała żadnych przebarwień ani nierównych plam na twarzy. Ukryje niedoskonałości, nadając skórze równomierny koloryt i piękny blask, dzięki któremu będziesz wyglądać na zdrową i wypoczętą.

 

  1. Puder mineralny: Puder mineralny jest ostatnim krokiem w dobrej podstawowej rutynie makijażu, ale tylko dlatego, że stosujesz ją na końcu nie oznacza, że nie jest tak samo ważna, jak pierwsze dwa kosmetyki! 

 

Dowiedz się więcej na: https://fashionloop.pl/ 

Zdj. główne: Kier… in Sight/unsplash.com