Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie sklepu internetowego Idosell? 

Idosell to platforma dla profesjonalistów. Jeśli działasz w modelu B2C bądź B2B jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Z pomocą SEO będziesz mieć szansę na większą widoczność w sieci, co jest szczególnie ważne w kontekście nieustannie rosnącej konkurencji. Jeśli wciąż nie wierzysz, zobacz co możesz zyskać wykorzystując pozycjonowanie sklepu internetowego idosell.

Co Twoja firma zyska dzięki pozycjonowaniu?

  1. Wzrost konwersji.
  2. Kierowanie ruchu do witryny bezpośrednio z wyników wyszukiwania.
  3. Pozytywny wizerunek firmy.
  4. Wzrost wiarygodności marki i jej autorytetu.

Największe szanse na pozyskanie nowych klientów mają sklepy znajdujące się w pierwszej dziesiątce organicznych wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz się tam znaleźć, będziesz potrzebował dobrze przemyślanego i zaprojektowanego procesu optymalizacji sklepu internetowego. Niestety większość internautów nie korzysta z drugiej, trzeciej i kolejnych stron wyników wyszukiwania. Oznacza to, że sklep internetowy znajdujący się nawet na drugiej stronie ma znacznie mniejsze szanse na sukces.

Aby pozycjonowanie sklepu internetowego Idosell mogło się udać, musisz zadbać o wysoki współczynnik konwersji, czyli wyrażony w procentach wskaźnik określający liczbę użytkowników, którzy po wizycie w sklepie wykonali w nim określoną akcję. Pamiętaj, że samo odwiedzenie strony jeszcze nie jest sukcesem. Jeśli generujesz duży ruch, ale żadnej konwersji, to znak, że robisz coś źle i należy to zmienić!

Pozycjonowanie sklepów – pomoc agencji SEO

Osoba posiadająca doświadczenie w pozycjonowaniu dostosowuje stronę internetową tak, aby zachęcała do działania. Oczywiście może chodzić o dokonanie zakupu w sklepie internetowym, ale także o pobranie e-booka, zapisanie się do newslettera czy innych pobocznych czynności na stronie. W głównej mierze celem jest generowanie leadów, czyli nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami.

Strony internetowe, które pojawiają się na najwyższych pozycjach, są oceniane jako bardziej profesjonalne. Nawet jeśli odbiorca nie odwiedzi takiego sklepu, będzie miał pojęcie o jego istnieniu, a być może nawet zapamięta nazwę, dzięki czemu przypomni sobie o nim w niedalekiej przyszłości.

Podsumowanie

Pozycjonowanie sklepu internetowego Idosell jest wyjątkowo opłacalne, z uwagi na dostosowanie strony do technik SEO. Z Idosell zyskujesz certyfikat bezpieczeństwa SSL oraz protokół HTTPS, nieszablonowe wyniki w Google Page Speed Index oraz lepiej opracowane elementy Schema.org. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.