Jakie kolory na ścianę w sypialni?

Kolor ściany w sypialni może wiele powiedzieć o twojej osobowości i stylu dekoracji. Ale co jest najlepszym kolorem dla ściany w sypialni? Jakich kolorów powinieneś unikać? 

Niebieski: Niebieski jest związany z uczuciami spokoju, relaksu i pokoju. To spokojny kolor, który jest znany z tego, że pomaga lepiej spać w nocy, a także ma silne skojarzenia z elementami wody i nieba. Niebieski jest dobrym wyborem, jeśli chcesz stworzyć w swojej sypialni atmosferę pełną powietrza.

Zielony: Zielony od dawna kojarzy się z naturą, a konkretnie z trawą i drzewami. Ma również związek z zyskiem finansowym, co czyni go idealnym kolorem dla sypialni, jeśli chcesz przyciągnąć bogactwo. Zielony jest także kolorem zdrowia, co czyni go kolejnym dobrym wyborem dla sypialni, jeśli Twoim celem jest upewnienie się, że dostajesz wystarczająco dużo snu, abyś pozostał zdrowy!

Fioletowy: Fioletowy jest związany z królewskością i bogactwem. Fioletowe ściany są często używane w sypialniach, aby czuć się bardziej królewsko i wysokiej klasy, sygnalizując zasoby wszelkiego rodzaju. Fioletowy jest również związany z kreatywnością i ekspresją. Jeśli szukasz inspiracji podczas ubierania się lub tworzenia porannej rutyny, fioletowy może być do tego dobry.

Poczytaj więcej o stylu życia na: https://onluxury.pl/ 

Zdj. główne: Fred Kleber/unsplash.com

Opublikowano w Dom