Jaki kolor manicure jest najpopularniejszy?

Klasyczny czerwony manicure jest nadal ulubiony przez wiele kobiet, ale nie jest to jedyny kolor, który jest w modzie. Jeśli szukasz koloru lakieru do paznokci do noszenia w ciągu dnia pracy, niektóre opcje są bardziej odpowiednie niż inne. Od neutralnych brązów do głębokich błękitów, jest wiele możliwości oprócz czerwieni.

Dobrą zasadą przy wyborze koloru manicure jest zastanowienie się, gdzie będziesz go nosić. Najpopularniejsze kolory wieczorowe (czerwony i ciemnofioletowy) sprawiają, że świetnie wyglądasz wieczorem, natomiast kolory dzienne (różowy, bladozielony) są lepsze na dni, kiedy będziesz przebywać w miejscach publicznych. 

Jeśli wybierasz kolor inny niż czarny, wybierz taki, który jest wystarczająco subtelny, aby nie odwracać uwagi od Twojego stroju lub biżuterii, ale wystarczająco przyciągający wzrok, aby pokazać swój styl. Jeśli chcesz połączyć paznokcie ze swoim strojem lub akcesoriami, aby uzyskać dodatkowe zainteresowanie, spróbuj wybrać odcień z tej samej rodziny co Twoje ubrania lub buty – na przykład, jeśli masz na sobie miętowe zielone spodnie i gorący różowy top, wybierz bardziej pastelowe odcienie na paznokciach, aby nie walczyły o uwagę.

Aby zachować prostotę i profesjonalny wygląd podczas tygodnia pracy, trzymaj się neutralnych kolorów (beżowych, kremowych lub brązowych) lub delikatnych pasteli.Poszukaj dodatkowych inspiracji na: https://beasmetics.pl/

Zdj. główne: Kris Atomic/unsplash.com